Miten putsaatte hien pois miestissien alta?

Käytättekö jotain puhdistavaa pyyhettä, märkää talouspaperia vai menettekö suihkuun?

Mikä on paras tapa?
598
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Itselläni hyvä ja miehekäs tapa :
- sellainen 1,5 metriä pitkä letku
- toinen pää tissin alle ja toinen peräaukkoon
- sitten miehekäs kaasunpurkaus ja hiki hävinny ja mukava miehekäs tuoksu koko loppupäivän
- SUOSITTELEN

1Äänestä

Kyllä täällä on sitten kummallisia keskusteluita.

Äänestä

Tisu suuhun ja nuollen puhtaaksi. Toinen mies suorittaa tuon, yleensä portieeri.

Äänestä

KÖPI , se oli tuos matkustelu ohjelmassa

sillä suurimmat mies tissit mitä kellää nähny

Äänestä

Käytämme vauvojen pyllynpyyhkeitä ja ilmastontuuletinta päivittäin. Saunassa käydään saunavuorolla. Ongelma on poispyyhitty jo 50 vuotta sitten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käytättekö jotain puhdistavaa pyyhettä, märkää talouspaperia vai menettekö suihkuun?

Mikä on paras tapa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu