ketä rahoittaa tommosia topi borgin elokuva koulu

vai mikä

semmoista möngerrys puhetta jaksa kuunnella
9129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Aivan samaa mieltä.
Kumpikin pois tv.sisko sekä veli.tympii kun on koko ajan jossain ohjelmassa

Äänestä

"SITRA"!!!

Äänestä

Rasittava tyyppi kuten siskonsa.

Äänestä

Valtio on rahoittanut sinunkin koulunkäyntiäsi vuosikaudet jotta oppisit kirjoittamaan. Hukkaan meni sekin raha.

Äänestä

On tässä tullut ihmeteltyä miksi nämä Borgin sisarukset saavat kaiken maailman ohjelmia ym. Täysin turhaa rahan kulutusta, sillä ohjelmat eivät ole kiinnostavia eikä edes hyvin tehtyjä. Jotakin suosimista enemmän kuin tarvetta tässä on!

Äänestä

Onko jotain parempiosaisten sossutuke tuo, vai kenties ko. sisarusten bisnes idea?
Manit pois turhanpäiväisellä mölinällä!

Äänestä

Monimuotoisuuttaa nääs, onahn Somaleillakin oman kieliset uutiset

Äänestä

Topi Borg on supersuosittu tyyppi.

Tästä kertoo muun muassa se, kun hänen kotikaupunkinsa Tampereen ihmiset valitsivat hänet ylivoimaisesti suurimmalla äänimäärällä vuoden Tamperelaiseksi.

Hyvä, Topi!

Äänestä
  • Heh!!! Minusta taas tuo ei mairittele ollenkaan tamperelaisia. Vahvistaa vain sitä käsitystä mikä meillä muualla asuvilla on tamperelaisista ja tamperelaisuudesta. Kyl määkin Turus!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

vai mikä

semmoista möngerrys puhetta jaksa kuunnella

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu