Ja mitä meidän kaikkien rakastamalle Trumpille

kuuluu nyt Pääsiäisenä? Onko mies rauhoittunut ja ottanut lääkkeensä näin Pyhien alla?
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Trump yrittää vaihtaa lääkitystä.Hän pyytää Euroopalta uusia koska jenkkien omat lääkkeet eivät auta vaivaan.

Äänestä

Trump antoi potkut Maavoimien komentaja Randy Georgelle, kun ei menneet asiat Iranissa niin kuin Strömsössa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kuuluu nyt Pääsiäisenä? Onko mies rauhoittunut ja ottanut lääkkeensä näin Pyhien alla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu