Nuo pillerit lähtee

Poliisilaitokselle ja sitä kautta johonki laboratorioon tutkittavaksi mitä sisältää, ei todellakaan sitä mitä pitäisi!!!!
3119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Jos tuollaisia keloja aiheuttaa, niin juu, väärät pillerit on sulla.

Äänestä
  • He tässä sairaita on ja jonku lääkityksen tarvitsisivat mutta kuinka sitten ku eivät itse edes tiedosta olevansa sairaita!!

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    He tässä sairaita on ja jonku lääkityksen tarvitsisivat mutta kuinka sitten ku eivät itse edes tiedosta olevansa sairaita!!

    Nii, se on joskus ongelma, että hoitohenkilökunta on enemmän sekaisin kun potilaat. Eipä se hyökkääminen heitä kohtaan kuitenkaan yleensä auta. Koita hengitellä ja pitää paketti kasassa. Pidä vaikka siitä ajatuksesta kiinni, että ovat lähteneet ammattiinsa hyvässä tarkoituksessa kuitenkin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Poliisilaitokselle ja sitä kautta johonki laboratorioon tutkittavaksi mitä sisältää, ei todellakaan sitä mitä pitäisi!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu