Pieni kaksoisleuka...

Miten saisi pienen kaksois leuan pois? Kaula on muutenkin ns. "läski" ja löysä nahkainen... en ole muuten lihava
1479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hei,
itse on upea apu ollut Callanetics- Ihannevartalo 30 päivässä kirjassa (Callan Pinckney kirjoittanut) olevat kaula- ja niskaliikkeet. Niitä pitää tehdä varoen ja joustavasti ettei revähdä ja kipeydy. Mutta pistävät aineenvaihdunnan käyntiin tuossa kaulan alueella ja kiinteyttävät tosiaan :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Baloon P kirjoitti:

Miten saisi pienen kaksois leuan pois? Kaula on muutenkin ns. "läski" ja löysä nahkainen... en ole muuten lihava

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu