Eva Biaudet jättää eduskunnan IHANAA

Tämä on ilon päivä.
Kippis.
24239
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Top 3 pahin suvakki ulos.

Äänestä

- Mahtavaa - PerusSuomalaiset Teki Hyvän Työn - !

- - - ja BideHana Lähtee - !

Äänestä
  • Persut voitti .

    Äänestä

Ei tule takkuulla ikävä tuota suvakkia.

Äänestä

Kuka nyt puolustaa kaikkein heikoimmassa ja haavoittuvimmassa asemassa olevi perseileviä, holtittomasti lisääntyviä, tulonsiirroilla eläviä, kehitysmaamuslimeita?
Mitä minä nyt kerron lapsilleni, kun ei Biu Bau Eeva ullanlinnasta ole enää puolustamassa eduskunnassamme?

Äänestä
  • Tytti Tuppurainen jatkaa Bidee Evan järkyttävää islamizaation tukemista.

    Äänestä

Pienestäpä otat kännit. En edes tiennyt, että kyseinen tyyppi on edelleen eduskunnassa. Itse juhlin sitten, kun kaikki kansanedustajat korvataan tekoälyllä.

Äänestä

Biudetti on vanha kuivunut korppu. Ikää on jo 65 vuotta, ja ensi vuoden vaaleissa 66 vuotta. Kannattajakuntakin alkaa olal aika ohkaista jo.

Ei tuon ikäinen olisi täyttä kautta kestänyt Perussuomalaisten antaman poliittisen, mutta asiallisen palautteen ja paineen kanssa eduskunnassa.
Neljä vuotta on pitkä aika olla oman RKP-puolueensa jatkuvana ja ainaisena petturina.

Äänestä
  • Juu, vanha kurppa jo.

    Äänestä

Tajuaakohan se vieläkään mitä on saanut sokaam

Äänestä

Hyvästi.

Äänestä

Hei hei Bioska.

1Äänestä

Koko suomi juhlii tätä päätöstä

Äänestä

Hiusmuodin mukaan ei näytä trendaavan buumi.

Äänestä

Yksi kun poistuu toinen vastaava löytyy tilalle.

Äänestä
  • Huonompaa on vaikea löytää.

    1Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Huonompaa on vaikea löytää.

    Niin on.

    Äänestä

Voi kun Petteri Orban tekisi saman päätöksen ja muuttaisi pois suomesta saman tien.

Äänestä

Kun jättää ihmiskunnan, emme jää suremaan.

Äänestä

Vahva nainen aiheuttaa kouristuskohtauksia heikoille miehille. Jaksuhali teille.

Äänestä
  • PaH. En puhuit avaukseeni huume-Marinista lapa p

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    PaH. En puhuit avaukseeni huume-Marinista lapa p

    Marin aiheutti myös kranaattikauhuun verrattavia tärinäkohtauksia heikoissa miehissä. Teikäläisiä on varmaan vieläkin lataamoiden pyöreissä huoneissa etsimässä suojaavaa nurkkaa.

    Äänestä

Kaikkien näiden vuosien jälkeen siis Halla-aho ja Hommahölmöläiset ovat voittaneet. On siellä ilo ylimmillään kaljujen alla.

Äänestä

R.I.P.
Kevyet mullat. Aivan liian nuorena lähti.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tämä on ilon päivä.
Kippis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu