Tästä kaikesta! Haluaisin pyytää anteeksi! Riittääkö tässä?
Minulla on hiukan paha mieli
33
468
Vastaukset
- Anonyymi00001
Jos annat pi*pukkaa, niin saat anteeks
- Anonyymi00002
Mitäpä luulet että riittääköhän tässä,
niiku palstalla anteeks pyyntö?- Anonyymi00003
Niin, toivottavasti oikea henkilö sai anteeksipyyntöni! Olen pahoillani kaikesta! Halaus, ja voimia tulevaan! Riittääkö, vai pitääkö mun laittaa kortti postiin?
- Anonyymi00005
Anonyymi00003 kirjoitti:
Niin, toivottavasti oikea henkilö sai anteeksipyyntöni! Olen pahoillani kaikesta! Halaus, ja voimia tulevaan! Riittääkö, vai pitääkö mun laittaa kortti postiin?
En kyllä usko että oikea tunnistaa aloituksesta kuka pyysi ja keneltä anteeksi.
Kortti olis kyllä ihan kiva saada.
Tai vaikka viesti muualla kuin palstalla anona. - Anonyymi00020
Anonyymi00003 kirjoitti:
Niin, toivottavasti oikea henkilö sai anteeksipyyntöni! Olen pahoillani kaikesta! Halaus, ja voimia tulevaan! Riittääkö, vai pitääkö mun laittaa kortti postiin?
Ei kun täälläkin riittää laitat vaan kuvas ja sen kohteen kuvan jolle menee niin ihan riittää kyllä!
😵💫😳🤔 voi että näitä vatipäitä!!’
- Anonyymi00004
Ohi
- Anonyymi00006
Ei tässä taida enää anteeksipyyntö riittää, kun näin pitkälle on menty erinäisissä asioissa. Odotin sitä jo aikani ja siihenhän oli mahdollisuuksia vaikka kuinka kauan, mutta mitään sen suuntaista ei tapahtunut, joten asioita joutui viemään eteenpäin. Ja nehän etenee, kun tosiaan se pyyntö saada anteeksi ei ole enää riittävä tälle kaikelle.
Pahoittelen omalta osaltani tätä. - Anonyymi00007
Aloittaja oli K
- Anonyymi00009
Entäs sen alkukirjain jolta pyysit anteeksi?
- Anonyymi00016
Eipä ollut.
- Anonyymi00030
Anonyymi00009 kirjoitti:
Entäs sen alkukirjain jolta pyysit anteeksi?
S kirjain
- Anonyymi00008
Ei tästä tunnista itseään..
- Anonyymi00010
Minäkin voisin pyytää anteeksi häneltä. Olen pahoillani, etten osannut paremmin hillitä tunteitani tai peittää niitä. Anteeksi, jos sotkin hänen elämän. Lupaan jatkossa olla kunnolla ja pitää välit asiallisina. 🙂
- Anonyymi00011
Kiitos, jos olet hän. Ap
- Anonyymi00022
Juu pyydetään samalla nyt kaikki kaikilta anteeks niin hoituu samalla viestillä. 😆😂
- Anonyymi00027
Anonyymi00022 kirjoitti:
Juu pyydetään samalla nyt kaikki kaikilta anteeks niin hoituu samalla viestillä. 😆😂
Jeesuksen nimessä ja veressä kaikki synnit anteeksi jokaiselta, pääsemme kaikki näin taivaan valtakuntaan. Siellä ei palstamurheita enää ole, vaan saamme olla kaikkien rakkaitten kanssa siellä, myös niiden kaikkien rakkaitten ketä salaa rakastimme. Siellä on autuus ja rakastelemisen ilo, siellä ei enää ole huoruutta, vaan kaikki iloitsevat toisistaan✨
- Anonyymi00033
Jos olet minun lapseni ikäinen niin en halua anteeksi pyyntöäsi, enkä halua koskaan olla missään tekemisissä kanssasi! Sinulle on aina voimassa pysyvä lähestymis- ja yhteydenottokielto!
- Anonyymi00012
Onko tämä jollekin joka oli ihastunut sinuun?
- Anonyymi00013
Kait se sit oli syvästi😂 otapa selvää tuosta.
- Anonyymi00014
Ei tarvitse anteeksi pyytää...
- Anonyymi00015
Ohi.
- Anonyymi00021
Onko aloitus miehelle,
- Anonyymi00023
Muumille oli
- Anonyymi00024
No on
- Anonyymi00025
Kuka keneltä varmaan kandeis pyytää kasvotusten jos meinasit että jotain auttaa kun vaikuttaa että tiedät keneltä pitäisi pyytää anteeksi
- Anonyymi00028
OMG!
Olen lesta!
Kakki synnit anteeksi😂☝🏻- Anonyymi00029
Saamme H miehen kanssa siellä vihdoin rakastella, nyt ei voi kun ei ole aikaa😔
- Anonyymi00031
Varmaan tiedät itsekin, että onko täällä pyytåmisellä mitään arvoa!
- Anonyymi00032
Miten sen pitäisi mielestäsi sitten tapahtua?
- Anonyymi00034
Ei sillä anteeksi pyytämisellä ole mitään arvoa minulle! Hän on ihminen josta en pidä millään tavalla! Olen kokenut hänet vastenmieliseksi jo monen vuoden ajan!
- Anonyymi00035
Anonyymi00032 kirjoitti:
Miten sen pitäisi mielestäsi sitten tapahtua?
Aina kasvotusten tai vähintäänkin puhelussa, jos etäisyyden takia ei ole muuta mahdollisuutta.
Pikkuasiat (nimipäivä unohtaminen 😂 esim) voi pyytää henk. Koht viestillä.
- Anonyymi00036
Nenätysten kiitos ❤️
- Anonyymi00038
Sun pitää järjestää ne, senkin mies? Töpinäksi vaan nyt.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648