Että olin näin kamala ihminen sinulle. Sinulla meni kaikki alta, toivottavasti saat rakennettua takaisin jotain pysyvää. Kait tätä tunnetta puolestasi oli jatkunut jo useampi kuukausi, kenties pitemmästi. Olisit puhunut, helpommalla olisit päässyt, myös minäkin. En tiennyt tunteistasi, vai oliko kaikki tämän paikan luomaa harhaa vain. En ole itse vuosiin käynyt täällä. Olen pahoillani, etten päässyt perille mikä tämä kaikki tässä ympärillä on, ja siksi varmasti loukkasinkin sinua. Se on väärin loukata tuntevaa… hyvää jatkoa sinulle!
Anteeksi mies.
Anonyymi-ap
16275
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Oon luonut useamman teorian näistä tapahtumista mitä tämä on ollut ja joku niistä on oikea. Jonkun pitäisi pystyä selittää tämä, koska jäljellä on rikottuja ihmisiä luultavasti. En ymmärrä kenellä riittää pokkaa tällaiseen lapselliseen toimintaan, jos toisella tunteita ja syventää niitä. Hullulthan tämä kuulostaa, että näin on tapahtunut, toisen identiteetillä esiintyminen on rikos.
Toivon että tämä kaikki ei kuitenkaan niin sairasta olisi, että olette luulleet, että minä täällä kirjoittelen vuosikaudet eräälle ja lopulta te kiusankappaleet olisitte menneet lankaan. sitten tapahtui tämä mitä tapahtui, eli mua tietyistä syistä pakotettiin rakastumaan häneen, koska taustalla oli kiusaajien pelko. Ihan hulluutta tämä on kokonaisuudessaan.
Onko lisättävää?
Paljonkin. En halua kaikkia kuitenkaan tuoda tänne. Teorioita riittää…
Eiköhän tämä naisia esittävä monologistasi kirjoitellut jo kommenttikaupalla sitä ihtiään lapsellisesti ja patologisesti naissukupuoleen suhtautuville WT- ihmisille. T naiselta jaksamisia kaikille
Jaa että teorioita aloittajaäijä riittää? Minä maaninen kärkkyjä kun toivoin, että tämä skeida sisälsi faktoja😏
Niin lujaako ottaa ohimoon että mustamaalaava puhe palstaäijän jonnin joutavaa provosointia keppihevosena käyttämällä on vaikeitunut? Älä itke itseäs uneen. T naiselta
Juuh, jaks lukea enempää
Joo sama. Oon ihan ääääärimmäisen pahoillani että tämä vuosia kestänyt sekoilunne ja yksityisasioideni levittely ei mennyt maaliin ja maalaamanne kuvat minusta melko kovanluokan rikollisena on kaikkinensa ollut aivan vtun sairasta.
Keskittykää vaimoihinne ja kasvattaa selkäranka, no? Oh well 😉
Kiusaaja taas asialla
Teen, paljon muutakin naisia netissä esittäville IT ryönille. Copy dat.
Ja onko tämä palstaäijän eli aapeen monologin ”kiusaaja” nyt sitten eri yksilö kuin tämä ns aloittaja, euron propagandisti?
Ookkonää omassa homeisessa luukussaan onanoiva sekoboltsi kiusannut ihmisiä muiden identiteetillä 😉
Olethan sinä. Tuhmasti tehty naiseksi haluavalta puutarhatontulta.
Onhan tätä ollut ihan kiva ratkoa ja aikaansa käyttää edes johonkin😂 vaikea tässä mitään aitoja tunteita kehenkään syntyä
Alähän nyt valehtele, rakastat kuitenkin
❤️💔 paljon rikottuja