Kevättarjous naiselle

Ryteikön raivaus ruokapalkalla. Kaupan päälle pari pussia siemeniä.
4193
3Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yllättävää, ettei tähän aloitukseen ole ilmaantunut jo pitkää jonoa ja useampia ehdokkaita! 😁

Tarjous on erittäin houkutteleva, mutta itse juodun valitettavasti kieltäytymään.

Onnea ja menestystä ryteikön raivaukseen! 😃

Äänestä
  • Naisen tulee osallistua ryteikön raivaukseen, se on verrannollinen puutarhatyöhön, joita naiset innokkaasti harrastaa.

    Äänestä

Orjantappurapensas. Ei suojavarusteita, ei polvipehmusteita, ei mitään. Ryteikkö sijaitsee yhdellä Suomen aktiivisimmista punkkiryteiköistä. Juoppojen maja ryteikön seassa. Vieläkö löytyy halukkaita? Kyllä sanovat ovat todellista vaimomateriaalia. They are the "real keepers". Sivusta.

Äänestä

Oletpa avulias 😁

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ryteikön raivaus ruokapalkalla. Kaupan päälle pari pussia siemeniä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu