Taidamme olla saaneet uuden pojan, jakoketjupojan. Sen verran poika on kaivellut vanhoja ketjua asiasta esiin ja viisastellut asiasta.
Onko palstoille syntynyt uusi poika?
Anonyymi-ap
9198
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Noinko paljon totuus sattuu? Ettei vain sinullakin olisi jakoketjulla varustettu auto ja nyt ärsyttää jakoketjun aiheuttamien ongelmien saama julkisuus??
Mikä totuus ja mikä sattuu?
inun autossani on jakohihna ja hyvin on auto toiminut muutenkin.
ennen oli hihhuleilla kettingit roikkui housun punteissa,, hih ,venyi ja paukkui
osalla nokassa ...hih
joo osalla oli niin painavat ettei tahtonut pysyä housut jalassa..hyvä puoli oli siinä että liikkuivat hitaasti..
TRÖÖÖÖÖÖLLL ! ! Sama Tojo hönö se jakoketju seeekopää on. . 95 % kaikesta on Tojo hönön mt paska spämmiä ! ! Se on Ryyyyssäkin vielä ja Ryyyyyyssän trolli ! ! Varokaa ! !
jos se on OTTOPOIKA JOLLA ON OTTOMOOTTORI JA SIINÄ JAKOKETJU JONKA ON MYYNYT HÄNELLE MYYJÄ NIMELTÄÄ OTTO JOKA KÄSKI OTTAA SEN VANHAN KETJUN POIS... HIH
Minulla on hyvät ketjut polkupyörässäni.
mutta kun suomalaiset ostaa ja ajaa näillä vanhoilla VWskodaudiseat autoilla mitkä on moottoripommeja monella tapaa-tuhansien e kuluja