Kyllä siinä perheessä on sattunut kaikenlaista jo koko kansan tiedossa olevana. Uskon hänen syyllisyyteen, vaikka ei sillä minun uskomuksella ole merkitystä. polisihan teki suuret virheet alunpitäen miehen murhatapauksen kanssa tutkimuksissa. On ollut yleinen tieto.NO SITTEN TNÄMÄ LASTEN ASIAT. sEN VOI KYLLÄ SANOA, ETTEI PIENET LAPSET EDES YMMÄRRÄ KEKSIÄ SELLAISIA JUTTUJA MITÄ OVAT KEERTONEET VIRANOMAISILLE. NIIN TARKKAAN KUIN HE OVAT KERTONEETKIN HYVÄKSIKÄYTÖT TAPAHTUNEET. EPÄILLYSTI NIIN ON TAPAHTUNUT KUIN OVAT KERTONEET. RAHALLAHAN EPÄILLYSTI ON SAATAU LAPSET MYÖHEMMIN PERUMAAN TAPAHTUNEET ASIAT. RAHAAHAN TULI YLI PUOLI MILJOONAA. LEHTI KERTOI, ETTÄ AUER OLI PITÄNYT MIEHENSÄ TUHKIA KAKSI VUOTTA KOMEROSSA. SEKIN KERTOO JOTAKIN OUTOA IHMISESTÄ. Tämä nyt annettu tuomio kertoo sen ettei kenenkään edes kannata tehdä rikosilmoitusta lasten seksuaalisesta hyväksi käytöstä, koska TUOMIO ISTUIMET LOPULTA TOTEAA, ETTEI LÄÄKÄRIT TIEDÄ MITÄÄN, OVAT ASIAN TUNTEMATTOMIA JA NE TODISTUKSET EIVÄT MERKITSE MITÄÄN. Joten ei ole tapahtunut mitään. Tämä tuomio kiihdyttää lasten seksuaalista hyväksi Käyttöä,koska jo TIEDETÄÄN ETTEI TUOMIOTA TULE. sELLAINEN TÄMÄÖ KIEROUNUT MAAILMA JA IHMISET OVAT. lUOJA KYLLÄ ANTAA TUOMIONSA TÄSSÄKIN TAPAUYKSESSA VÄÄRIN TEHNEILLE JA OIKEIN OKIN.
ANNELI AUERIN PERHEJ A TUOMIO.
Anonyymi-ap
27329
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Raha saa perumaan puheet.
Lapset aikuisia nyt.
Ei... ole näin!
Jokaisella on jotakin salattavaa.
Ruma syyttäjäakka sai nenällensä ja mitä sitä piti nyt enää kaivella ja paljonkohan tuli maksamaan sais akka ite maksaa kaikki kulut
Niin murhaaja Anneli
Toivottavasti avaa uudelleen
Anneli Auer on 100% murhaaja ja perofiili joka käytti hyväksi omia lapsia ei ne lapset tyhjästä näitä keksi toivottavasti syyttäjä vetää korkeimpaan
Tuolin-tai lipaston jalalla😂 tai muulla huonekalulla
Loppu tuli
Kuunnelkaa juoksuaskeleet
Päätelkää itse
Kipin kapin toutubeen
Puhelun aikana
Sorkkarauta hukassa😂
Ryminä, juoksuaskeleita😂
Pään vieres lipsto, oikealla
Vaatteita
Oikealla vammat
Vain
Muitaki sorkkarauta huonekalu jalkoja huoneessa😂
Ne on huonekalun siirtoa, kyllä!
Tubes on
Anneli Auer teki täydellisen murhan. Hön voisi kirjoittaa siitä vaikka käsikirjan alan harjoittajille. Parempi olisi, kun nostaisi kytkintä ja lakkaisi lypsämästä valtiota.
Ääninauhalta ei kuulu mitään ääniä ulkopuolisesta.🙄
Yhteiskunnalle mielettömän kallis perhe.
Ensimmäisen paikalle tulleen poliisipartion keskustelu kuvaa hyvin tapahtunutta! Jaha täällä onkin näköjään tekijä paikalla! Entä puheet ensimmäisen tutkinnanjohtajan toimista! Annelia ei saanut tutkia, tai epäillä! Huhu kertoo, että heillä oli suhde! Historian suurin munaus Suomen murhatutkinnassa!
Jos tekijä olisi ollut ulkopuolinen , ei Suomen poliisi ole niin huono etteikö olis jo löytänyt