Hakijalta? Vasta erikseen pyytämällä sen saa tietää. Kyllä tämä on ihme maa nykyään tämä suomi. Kaikki halutaan tehdä vaikeaksi ja tieto pitää piilossa. Ketä varten ja miksi?
Vastaukset 6
- Anonyymi00001
eikös jokaisen pitäisi itsekin osata tuollainen laskea jos töitä on tehnyt. fiksu pitää itse aina kirjaa temisistänsä ja tekemättä jättämisistänsä.. Ainakin minä teen niin.
- Anonyymi00002
Kirjoituksen virheiden perusteella et ole kovinkaan fiksu!
- Anonyymi00003
Tervettä järkeilyä ja analyysiä. Olet niin oikeassa kuin ihminen vain voi olla.
No, miksei sitä sitten voisi erikseen pyytää, jos se kerran sillä selviää?
- Anonyymi00004
Liittykö nyt tuo johonkin ongelman?
- Anonyymi00005
Itse sitä pidät yllä. Liittoon tai kassaan liityt työsuhteen alussa, jotta saat ansiosidonnaista. Eipä tuo kuntakokeilussa kiinnosta, ellet ole karenssissa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901338
- 45707
- 20649
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit48610- 53608
- 46579
- 76576
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o132548Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan184520- 41512