Keittiössä!! Te

Keittiö ja nyrkki.
💩👎🧛‍♂️ jääkaappi ja hella.
23200
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

Mitä!? Minä?! Strippaan sulle.

Äänestä

Turvallista vilauttaa tissit... Tai posliinia... :Q olohuoneessako olet?

Äänestä

Tolla peukulla päätyy alamaailmaan. Veikkaan että oot nähny mun kalsarit ainakin.

Äänestä

Tuhkakuppi posliinista. Mitään vihjaile.

Äänestä

Neliöjuurella on kyllä grafiikat kohdillaan. Kiihdytykset kunnossa.

Äänestä

Aina halunnut karavaanariksi. Suola.

Äänestä

Sitä se hieroo silmiinsä. Vähän epärealistinen. Lazarus?

Äänestä

Vielä pari meetrii se on David Hasselhoff snagarilla...

Äänestä

Pitää kyykkää piillossa sentään Marshal Law päällä. Milloinkohan ne julistaa senkin päättyneeksi. Huh! Taas heterot selvisivät jotenkuten hengissä...

https://en.wikipedia.org/wiki/Marshal_Law

Äänestä

Ette saa tutkia ikinä kuntoon tällä planeetalla. Me mennään ja me tullaan miten halutaan.

Äänestä

10:nen hole-in-onen jälkeen vain yksi pällikkö jäljellä. Voi että vaivaannuutta koko planeetta poistumiskieltoon.

Äänestä

Joku tuotantopäällikkö sentään muokannu noista kahvakuulia jotain tekemistä riittää.

Äänestä

Onks taas junaratoja seuraavaks?

Äänestä

Tyhjät kauppakassit kädessä lennetään Siperian yli taas....

Äänestä

Keittiö on tylsä paikka, joten ei kiitos. Mene itse keittiöön, kun kerta tykkäät.

Äänestä

Massamedia on luonut harhaa jostain Egyptin/Saudi-Arabian kulmilla vaikuttavasta suurvisiiristä joka automaattisesti poistaa kuvioista https://nenow.in/web-stories/nasa-shares-enthralling-image-of-moving-vela-pulsar Bidenin televisiossa.

Teillä todella on typerin johtamisjärjestelmä mitä ikinä on keksitty. Voitte viettää helposti eliniän tietämättä kuka teitä ikinä milloinkin johtaa.

Äänestä

Ehkä sekopäisin aloitus ja kommenttiketju ikinä.

Äänestä

Kuka pitää hellaa hallussaan?
Jos ei kokki pääse jääkaapille, heiluuko nyrkki?
Ei mitään avaruudellista, paitsi jos väkivaltainen liidattaa toista.
Kipulääkkeiden vaikutus?

Äänestä

Mä tein eilen jauhelihakastiketta ja spagettia.

Äskettäin naapurin hassu kissatäti tuli etupuolelta narullisessa paidassa narut auki pyytämään multa ruokaa, joten annoin tissihirviölle syötävää. No eipä siinä, kun viikonloppuna sain häneltä varastetun kahvipaketin joka maksaa kaupassa 11e hujakoilla 😅

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Keittiö ja nyrkki.
💩👎🧛‍♂️ jääkaappi ja hella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu