Otsikon lause on sellainen kun se tulee naisen suusta sen jälkeen vaikka kaikki olisi mennyt kuinka hyvin tapahtuu niin että asioista tulee helvetin monimutkaisia ja vaikeita.
Nainen on kyseenalaistanut kaiken ja alkanut tehdä ihmeellisiä tulkintoja täysin absurdisti jostain muka merkeistä miehessä. Oikeasti hän on nivonut yhteen kaikki entisien miesten pahimmat kokemukset ja syyttää nykyistä miestä niistä vaikka mitään ei ole tapahtunut. Kaikki on tismalleen samoin kun vähän aikaa sitten kun nainen oli onnellisena vieressä nyt nainen on täysin kylmän tuntuinen vihainen yms.
eikä mies tajua yhtään mitä tapahtui. Jos mies alkaa järkeistää ja kysellä tilanne voi mennä vielä pahemmaksi ja nainen voi saada lisää polttoainetta liekkeihin jostain lauseesta jonka tarkoitit hyvänä hän kääntää sen päälaelleen.
Olette naiset todella outoja ja hermot teidän kanssa menee ei voi mitään.
Mä olen vähän miettinyt
Anonyymi-ap
0
175
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092368Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???331297- 106983
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha634952- 71942
- 48865
- 88818
- 70686
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76680Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik31676