Euroopan ätmit levittää sitä edelleen. Euroopan fasisti ätmit pitää eristää ja tapppaa, koska olevat haitallisia taudinlevittäjiä.
>Simiti<
>Simiti<
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jes! Jotkut taputtavat karvaisia käsiään, kun saadaan taas kerran ihmiset pelkäämään, ja hyökkäämään toisiaan vastaan. Sitten ne tekee ihan mitä sanotaan. Taas kerran. Joku uusi rokote äkkiä markkinoille, ja mahtavat tuotot. Sivuvaikutuksia sen suhteen ei puida jälkikäteen, sen on jo testattu.
Hyvä että väestö vähenee. Meitä on muutenki liikaa. Luonto hoitaa.
Sitten kun saadaan piikki, niin se tulee Suomeenkin.
Ja se otetaan. Tai sitten lähtee duunit, ei pääse baariin, ei pääse liikkumaan kunnasta toiseen, ja jos sekään ei toimi niin laitetaan keskitysleirille tai vankilaan. Siellä se piikki sitten otetaan tahtoi tai ei.
monesko piikki vapauttaa sielun ruumiista?
Iltapaskoissa ne epolat, sikanuhat, koronat, nipahit, hantat ja muu höpsötys leviää, pidä ne kiinni niin et tiedä mitään