Laitappas nainen 50e mun tilille

Anonyymi-ap

Laitappas nainen 50e mun tilille
Tankkaan auton ja ajelen sinne sun luo. Käyn matkalla kaupassa hakemassa virvokkeita ja odotellessa sä kokkailet jotain hyvää. Sitten nussitaan ;) Kuka stalkkaa ja ketä 🫢 Ketkä kaikki ja kuka jää kiinni? Minä kyllä tiedän sen lumpun mielenterveyspotilaaksi ihan muualta, naiseni ei ole kertonut hänestä sanaakaan. Sinun kannattaisi hankkia elämä ja antaa minulle! Kiitos, olen samalla myös kiima päällä nyt. Valtaosa suomalaisista naisista haluaa naisia väheksyvää ja alistavaa kunniaväkivaltakulttuuria myös Suomeen ja samaan aikaan he ihmettelevät, että miksi naisvihamielisyys ja -väkivalta kasvaa maassamme. Sitä annan ilolla sinulle!⚡️🔥💥…❤️ naiselle.

3

98

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Kauheeta kirjoitat

    • Anonyymi00002

      Supersankarinimesi on lokkimies.

    • Anonyymi00003

      Keppanaa haet vai jotain vahvempaa? Kunhan estot poistuu. Jännämiesten uhreiksi päätyvät ne keillä ei ole riittävästi itsesuojeluvaistoa. Kyllä sen rakkauden läpi voi nähdä jos toisessa on jotakin perustavanlaatuisesti vialla. Intuitio ja ensivaikutelma ovat tärkeitä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      81
      2244
    2. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1928
    3. Mistä löytää kadonnut motivaatio?

      Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että
      Sinkut
      131
      1828
    4. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      151
      1378
    5. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      138
      1247
    6. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      85
      866
    7. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      186
      822
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      174
      816
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      437
      745
    10. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      602
    Aihe