Tykkäättekö laulamisesta?

Anonyymi-ap

Minä rakastan ja teen sitä aina kun on tilaisuus esim autoa ajaessa. Lauleskelen myös youtubea kuunnellessa ja halutessani rentoutua. Laulaminenhan tunnetusti rentouttaa koska siinä joutuu tekemään syviä ja pitkiä hengityksiä.

Tämä biisi tekee sen erityisesti: Fredi - Niin paljon kuuluu rakkauteenNiin paljon kuuluu rakkauteen- Meillä on Fredin kanssa aika samanlainen korkea ääniala, joten tätä on nautinto laulaa :)

https://youtu.be/iaMy7cUHLJk

1

60

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Joo, kaupunkiasumisessa tää vaan on ongelma ja ääni kuivuu. Mut joskus umpikännissä ehkä vetelen täysillä, ei muista. Vajaa nyt on sama kuin olis vaan hiljaa. Hommista kun on aikaa, niin ei muutenkaan lähde kuin öljyllä - tää on ihan totta, eikä mitään alakulttuuria siis muutenkaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluan sinut, kuuletko minua.

      Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad
      Ikävä
      62
      1198
    2. Hän on tosi

      hyvännäköinen. Ei edes ryppyi oo. :D
      Ikävä
      42
      901
    3. Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että
      Maailman menoa
      335
      685
    4. Rakastan häntä

      Jumala, rakastan häntä. Haluan olla hänen omansa. Hänen vierellä. Halata häntä.
      Ikävä
      51
      651
    5. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      116
      636
    6. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      628
    7. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      93
      610
    8. Naiselle Kuuleppa Tämä

      Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä
      Ikävä
      38
      605
    9. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      76
      582
    10. Onko mun toinen

      Puoliskoni täällä, huhuuu 😍❤️ Ihanista ihanin 😚😚
      Ikävä
      56
      564
    Aihe