Hyvää työtä jälkeen kerran Perussuomalaisilta. Sopimuksen allekirjoitus suoritetaan juhlallisin seremonioin perjantaina Sveitsissä.
Voi vain kuvitella sitä tuskan määrää mikä vassarileirissä vallitsee tällä hetkellä, eikä öljyn hinnan romahdus sitä lainkaan helpota.
Voi vain kuvitella sitä tuskan määrää mikä vassarileirissä vallitsee tällä hetkellä, eikä öljyn hinnan romahdus sitä lainkaan helpota.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Euron bensa on kohta pumpuilla 🤣
😁☝️👍
"Öljyn hinta romahti"
Kaikki merkit viittaavat siihen.
Gasoliinan hinta on markkinoilla edelleen 2/3 euroa.
SI: 0.6611 EUR/liter
Uskoo ken näkee. Näistä on aikaisemminkin sujuvasti peruuteltu.
Kyllä. Kyllä! Persuilla on ollut merkittävä osuus Iranin rauhansopimuksen laadinnassa. Koko sopimusteksti on käytännössä suoraan Halla-Ahon kynästä. Olen tuon sopimuksen omin silmin nähnyt, ja saanut Ylipoliisikuvernööriltä virallisen asiakirjan joka todistaa sen paikkansapitäväksi. Ne on toimitettu tänne suljetulle virallisena kuriiripostina.
-Päivi L
Miksi Riikka vihaa suomalaisia?
"18:55
Yhdysvaltain ja Iranin välinen yhteisymmärrysasiakirja on allekirjoitettu"
Ei mennyt perjantaihin saakka.
Riikalla ei ole tuon sopimuksen kanssa mitään tekemistä, Riikka ei ylipäätään ole saanut mitään hyvää aikaiseksi!!
Pakistanin pääministeri Shehbaz Sharif sanoo, että Yhdysvallat ja Iran ovat päässeet rauhanneuvotteluissa alustavaan sopuun.
Shehbaz Sharif on Riikan alter ego.
Joo on se kyllä niin mahtavaa kun meidän Riikka neuvotteli sen rauhan Iranin ja jenkkien välillä