Trapsien treenaus

Pitääkö sitä treenata selän vai olkapäiden kanssa?
Yksi tekee selän kanssa mutta mielestäni se pitää tehdä olkapäiden kanssa.
Kaikki sen tekee olkapäiden kanssa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mitähän muut miehet on tehneet sun vaimosi kanssa?

Äänestä

Oman kokemukseni mukaan ne vahvistuvat rinnallevetojen oheistuotteina.
Edellytyksenä, että kakkosveto vedetään todella loppuun saakka eikä vetoa tehdä rystypuolen hauiskääntönä kuten jotkut kokeilleet ovat tehneet.

Äänestä

Eiköhän tuo ole lähinnä makuasia.

Äänestä
  • Kuinka monta miestä vaimosi on maistanut?

    Äänestä

Aika montaa mutta mä olenkin tatuoitu satanisti ja kylven sianveressä Marilyn Mansonia ja Slipknotia kuunnellen joten ei tunnu missään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pitääkö sitä treenata selän vai olkapäiden kanssa?
Yksi tekee selän kanssa mutta mielestäni se pitää tehdä olkapäiden kanssa.
Kaikki sen tekee olkapäiden kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu