Kuinka tästä eteenpäin?
USA:n maailmanvalta upposi Hormuziin?
Anonyymi-ap
1667
4Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Ei tästä päästä mihinkään ennen kuin TACO hännystelijöineen on poistettu Valkosesta talosta.
Mutta miten nurkkaan ajettu Trump toimii kun kautta vielä pitkään jäljellä?
Sotkee asioita, minkä ehtii.
Ei Valkoista Taloa ole enää olemassakaan Trumpin jäljiltä. Sen ennallistaminen vaatii valtavasti rahaa ja työtä.
Lähtee saattohoitoon vapaaehtoisesti.
Lähtee jalat edellä oval officesta.
PAHENPAA ON VIELÄ TULOSSA...
Eiköhän tuo saa vielä Suezin ja Panamankin kanavat kiinni.
Meinaat että vanha maksaläiskä yrittää näin kiristää Eurooppaa antautumaan Venäjälle jota hän tukee..
Melko nolo loppu maailmanvallalle.
Tulevina vuosisatoina amerikkalaisten häpeää tullaan muistamaan aina paskalla käydessä.
Käyn amerikaanolla!
Käyn trumpilla!
....
Lincoln memorialin allas on täydellinen esimerkki trumpin toimista,mahtava kasa pas...kaa. Hoida homma päin peetä,valehtele ja syytä muita kun totuus paljastuu.
Jaa että se on Trumpin syy jos muut tekee huonoa jälkeä tai sabotoi sen teettämiä projekteja. Trumppihan ei itse tee mitään, se ei edes itse kirjoita niitä some juttuja eikä lisäile kuvia nettiin, sillä on ne avustajat töissä.
Trump fani
Sabotoi 😆 sehän se oli heti Trumpin selitys,valehtele ja syytä muita. Ehkä olisi kannattanut uskoa edellisen hallinnon selvitystä asiasta,altaan korjaaminen maksaisi muutaman sata miljoonaa,sitä ei maalilla kuntoon saa. Ja matala seisova vesi,tumma pohja. Hirveä helle,saattaa vaikka levää syntyä hyvinkin äkkiä. Ja voisi olettaa että vetyperoksidin kaataminen altaaseen saattaa vaikka maaliin vaikuttaa. Mutta Trump on viaton,hän ei tiennyt edes koko asiasta 😆 tampio esitteli hienoa kylttiä,meidän allas on isompi kuin pilvenpiirtäjät,pikkulapsen ylpeydellä oikein 🤣
Amerikan persun kanntsus kotimaassaan laskee niin kuin Suomessakin persujen kannatus.
Iran on kusessa ja uhoaa
Kommentti trumpilla on kaikki Uno kortit ja Iranilla yksi poistettiin. Voi voi