Haluaisin ihastua naiseen

Anonyymi-ap

Enkä vain hänen upeaan peppuunsa. Jännittää vaan liikaa että en uskalla mitään sanoa.

6

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Mut tykkäät prseestä niin mitä se haittaa jos koko ihminen on sellainen.

      • Anonyymi00002

        Pitäisi tutustua häneen paremmin. En halua vain ihanaa p*ppuaan, vaan koko ihmisen.


    • Anonyymi00003

      Kuhan perse on hyvä niin kelpaa. Muulla ei ole väliä. Mikä siinä perseessä on niin ihmeellistä. Naiset varastoi rasvaa pakaroihin ja miehet keskivartaloon. Miehet ihannoi rasvaa naisten pakaroissa mutta naiset ei miehen keskivartalossa.

      • Anonyymi00004

        No en minäkään halua että minuun ihastutaan vaan esim "ison p*niksen" takia tai jonkun muun takia. Kyllä ihmiselle täytyy olla rehellinen ja itselleen myös. Hänen peppunsa on aivan super upea, aivan mahdottoman hyvännäköinen ja haluttava. Mutta en tunne häntä paremmin ja sen takia ajattelen myös häntä. Kyllä ihmiseen täytyy oikeasti tutustua ja oppia tuntemaan, eikä vain pepun takia mennä tyyliin naimisiin.


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        No en minäkään halua että minuun ihastutaan vaan esim "ison p*niksen" takia tai jonkun muun takia. Kyllä ihmiselle täytyy olla rehellinen ja itselleen myös. Hänen peppunsa on aivan super upea, aivan mahdottoman hyvännäköinen ja haluttava. Mutta en tunne häntä paremmin ja sen takia ajattelen myös häntä. Kyllä ihmiseen täytyy oikeasti tutustua ja oppia tuntemaan, eikä vain pepun takia mennä tyyliin naimisiin.

        Mutta sehän hienoa että on miehiä jotka ihastuu perseeseen eikä miestä muuten haittaa naisen ulkonäkö ja luonne. Mutta jos ei ole hyvä takapuoli mutta muuten kaunis ja kiva nainen niin nainen ei kiiinosta koska se hyvä takapuoli jää uupuu.Koska jos takapuoli ei kiihota niin kaunis nainen jää rannalle perseen takia.


    • Anonyymi00006

      Joku salikimma pärcetreenis siis.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      192
      1368
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      903
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      862
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      761
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      637
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      320
      614
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      595
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      589
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      584
    Aihe