Pikkuhiljaa poistutaan askel kerrallaan

Sähköiset tapaamiset ja kaikki muukin poistutaan pois.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Poistetaañ tilit pois se auttaa

Äänestä

Kaikki on pois

Äänestä
  • Eikö edes pele mielistele kuulun kerhoon jee?

    Äänestä

Tästä se lähtee loppuun saakka
Sulje ovet ikkunat poistu taaksepäin.

Äänestä

Mitään ei ole ollut ei tule

Äänestä

Vai että ei teillä voittajien supertiimi ole kivaa enää keskenään siellä ”zoomissa”? Tarkoitan signalissa, grammissa tai whatsappissa jos oikein tosi tosi urpoja olette

Äänestä

Niin kuinka on mihin tyyliin poistut?
Vaihtoehtojen mahdollisuudet

Äänestä

Elämästä poistuminen on kyseessä myös. Onko vapaaehtoinen ei vapaaehtoinen vai siltä väliltä?
Kyllä vai ei?
Kyllä ihan vapaaehtoinen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sähköiset tapaamiset ja kaikki muukin poistutaan pois.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu