Käytökseni oli ihan typerää tiedän, ahdistavaa ja häiritsevä. Ei ollut tarkoitus häiritä. En osannut ilmaista sitä, että valitan susta… Tilanne on hankala ja paljon esteitä. Harmittaa kovasti kun en saanut tilaisuutta avata sydämeni sinulle. Kulunut on monta vuotta, enkä ole nähnyt sua missään… usein olet mielessäni.
A- naiselta
A- naiselta
Vastaukset 20
Vanhimmat
No en minä itseeni ottaanut. Olit silloin varattu ja uskon että nykyäänkin. Mä on ok tapahtuneen kanssa ja toivon että siekin.
En usko että hän on ok tapahtuneen kanssa.
No sitä ei voi tietää. Ei täällä voi tunnistaa ketään. Vaikka kirjain olisi sama niin sekään ei takaa mitään.
Meen nyt jäätelölle..
Se on kyllä aivan totta.
Mietin usein, ajatteletko minua koskaan ja mitä ajattelet?
A
Voi kuule.
Kuuntelen mitä?
Ajattelen usein yhtä Anaista joka kuuluu kauas menneisyyteen enkä ole enää täälläkään ikävöinyt kun en jaksa kirjoitella tai miettiä kun se on turhaa.
Miksi se on turha?
Minä A nainen edelleen toivossa, vaikka on kulunut vuosia…..
????
En usko et miettii mua yhtään niiku ei kukaan muukaan
Minulla on just päinvastoin eihän mies ajattele mua varmasti.
Minä en ole miettinyt hyvällä ketään koko projektin aikana! Projekti vei minulta tärkeän työpaikan! Haluan ystäväksi vain 70 v miehen, jonka kanssa voisimme matkustaa yhdessä lämpimään maahan talvella!
Sulta ei kysytty mitään!!!!
Toivon kivasti että löytäisin sinut täältä.
Olen 100 % varma, että vuosia sitten keskusteltiin täällä. Meinasi tulla treffit.
Ja muista se mies että kaikki on sinusta kiinni….
Mitä ajattelit kun kerroin sinulle että olet ajatuksissani?
Ai niin susta on tullut niin vanha ettet huomaa mitään.
Aloitus on T nimiselle miehelle….