Ja syötkö myös sitä maksamakkara leivän päällä? Kruunaa sen leipänautinnon.
Nainen mikä on lempi ketsuppisi
8
52
Vastaukset
- Anonyymi00001
Syön näkkäriä sinapil ja juomaksi maitua! t. mies
Heinz. Pastaruokien suosikki.
Tavallisen voileivän syön ilman ketsuppia. 😄🥪- Anonyymi00002
kannattaa ottaa selvää mitä se sisältää minkäänlaista ravintoarvoa siinä ei ole mutta myrkkyjä sitäkin enemmän
muistaakseni 83% oli ei ihmiskeholle ravintoa Anonyymi00002 kirjoitti:
kannattaa ottaa selvää mitä se sisältää minkäänlaista ravintoarvoa siinä ei ole mutta myrkkyjä sitäkin enemmän
muistaakseni 83% oli ei ihmiskeholle ravintoaSe mikä ei tapa, vahvistaa.
- Anonyymi00003
Se on Heinzin sokeriton ja suolaton ketsuppi! Kun laitan lapselleni ruokaa esim. kanasta tehtyä spaghettikastiketta en laita siihenkään suolaa koskaan, enkä laita koskaan suolaa spaghetin keitinveteen! Ainoa suola tuohon ruokaan tulee juustoraasteesta!
- Anonyymi00004
Käytän hyvin harvoin ketsuppia. Muksu tykkää Meiran ketsupista, joten sillä mennään. Ketsupin maksamakkaran kera jätän väliin. Kunnon suolakurkkua (ei mitään maustekurkkua tmv.) voin maksamakkaraleivällä syödä.
- Anonyymi00005
Lidlin lasipullossa oleva.
- Anonyymi00006
Mikäpä parempaa kuin lauantaimakkara siivu leivälle ja ketsuppia, sitten kola juomaa kun katson suurmestaria telkkarista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2011621
Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?581041Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140954- 85912
- 61906
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,11800Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t268785Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol75727Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk61722Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä342721