ArteHelsinki kokemuksia

Osto- ja käyttäjäkokemuksia?
7193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Lahjaksi saatu yksi ranneke. Hyvä laatu.

Äänestä
  • 5/5

    Äänestä

Taktinen kiusaaja ja some-vahtikoiratiimin jäsen alkaen 2021

Äänestä
  • 0/5

    Äänestä

Turkulainen lähetti terveisiä

Äänestä
  • "Turun pihtiperintä on tullut tunnetuksi hakkeroinneista"
    Merkillistä harhaanjohtamista

    Äänestä

1.9.2024: Yleinen arvonlisäverokanta nousi 24 prosentista 25,5 prosenttiin.

Virhe nettisivuilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Osto- ja käyttäjäkokemuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu