Josko sinne asti henki pihisee . Samaa toivon Suomen tuholaisia täyteen tilanneille . Aidosti , olenhan kiltti ihminen .
Vastaukset 4
- Anonyymi00001
Tuo muija oli varsinainen DDR:n lahja lännelle. Siellä ankea Angela syntyi..
- Anonyymi00002
Kyllähän tuo akka on ollut kova Euroopan poliisien työllistäjä . Sekä ensiapujen henkilöstöille siten ettei kantiksille juurikaan hoitoja saa kuin valitut .
- Anonyymi00003
Eiku nyt mä levitin misinformaatiota:
A..M. (0s. Kasner) syntyi Hampurissa, mutta perhe muutti DDR:ään Angelan ollessa lapsi. Kuului kommunistiseen nuorisojärjestöön.
- Anonyymi00004
Tod.näköisesti kolauttanut päänsä rajusti ja monesti ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.682218Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt351784- 1001161
- 46909
- 87803
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26797- 29670
- 41665
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,135622Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56578