Tiedän nyt kaikki

Ja nyt tietää myös sinivuokot. Miksi aina aliarvioidaan.🤣😆😁
365
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Military policen hoidan kyllä sen gongon matkan, hoitivat asian kun kunnon kiinalaiset, ai saakhels kun on ollut täydellinen tää päivä.

Äänestä

Voi jehna ! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😝😆😁

Äänestä

Tshi hi hi🤭🤭🤭🤭😅 voi hih hi hi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja nyt tietää myös sinivuokot. Miksi aina aliarvioidaan.🤣😆😁

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu