Rakastan kauniita naisia

Anonyymi-ap

Jos nainen ei ole kaunis, ei sitä voi peittää hiustenvärillä tai millään muullakaan. Vain kauneudella on väliä. Teille blondien perässä kuolaaville jätän oikein mielelläni kaikki rumat ja tavikset blondit, ja samaa koskee brunettien perässä juoksevia. Itse keskityn vain kauneuteen ja kelpuutan ainoastaan kauniin naisen. Hämääntykää te muut vaan siitä hiusten väristä, ja herätkää unestanne todellisuuteen sitten joskus myöhemmin. Mutta silloin on jo liian myöhäistä.

14

174

Äänestä

    Vastaukset 14

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi00001

      Sama miehillä

    • Anonyymi00002

      Blondit on seksikkäimpiä. Seksikkyys on parasta kauneutta.

      • Anonyymi00004

        Olkoot, mutta tummat on kauneimpia. Itse arvostan enemmän kauneutta kuin seksikkyyttä.


      • Anonyymi00005
        Anonyymi00004 kirjoitti:

        Olkoot, mutta tummat on kauneimpia. Itse arvostan enemmän kauneutta kuin seksikkyyttä.

        Vaaleat naiset ovat eteerisiä ja sensuelleja.


      • Anonyymi00007
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        Vaaleat naiset ovat eteerisiä ja sensuelleja.

        Kuten Marika Fingeroos, joten hahahahahahah


      • Anonyymi00008
        Anonyymi00007 kirjoitti:

        Kuten Marika Fingeroos, joten hahahahahahah

        Ite tykkään.
        m


      • Anonyymi00010
        Anonyymi00008 kirjoitti:

        Ite tykkään.
        m

        Joo mä tiiän kuka oot 🤭


      • Anonyymi00012
        Anonyymi00005 kirjoitti:

        Vaaleat naiset ovat eteerisiä ja sensuelleja.

        Höpöhöpö. Eteerinen olemus on suht harvinaista, ja se ei todellakaan tule hiuksista, vaan siitä että ihmisestä syntyy etäinen, mystinen ja unenomainen vaikutelma. On vaikka kuinka paljon vaaleita naisisa, jotka ovat erittäin maanläheisiä, tukevatakenteisia eivätkä pätkääkään eteerisiä tai keijukaismaisia, koska se eteerinen aura ei synny hiustenväristä vaan kokonaisuudesta. Eteeriser ihmiset ovat siroluisia ja heillä on pitkiä linjoja kasvoissa ja kehossa. Sama pätee sensuellisuuteen, hiustenväri ei synnytä sitä. Toki tuollaisessa yhden värin jalustalle nostamisessa yli muiden ei ole muutenkaan yhtään mitään järkeä, koska pystyt ihan jokaisesta väristä keksimään miksi juuri se olisi paras. Esim. ihan yhtä hyvin voi sitten sakoa, että tummat ovat mystisiä ja näyttäviä, ja vaaleat valjuja ja hailakoita.


    • Anonyymi00003

      Jotenki veikkaan et ainut mistä naisia valikoit on pornosivut.

    • Anonyymi00006

      Kaunis nainen on luonnonkaunis.

    • Anonyymi00009

      Kaunis nainen säteilee.

    • Anonyymi00013

      Saunasta tullessa nainen on punakka ja kaunis. Vesi valuu tisuleihin....

    • Anonyymi00014

      Kukapa ei. Oletko itse komea mies?

    • Anonyymi00015

      Kaikenlaiset naiset on ihania. Nuoret, vanhat, tummat, vaaleat, lyhyet, pitkät, laihat, muodokkaat. Kunhan on pimppi ja hyvät tissit.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä hänessä

      Saa sut kuumaksi?
      Ikävä
      105
      1790
    2. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      49
      1460
    3. Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella

      Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä
      Suomussalmi
      45
      1260
    4. Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?

      Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk
      Kuhmo
      23
      1010
    5. Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..

      Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita
      Maailman menoa
      176
      868
    6. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      13
      810
    7. Hei sinä nainen

      Haluaisin koko ajan olla kiinni sinussa😟❤️❤️
      Ikävä
      48
      752
    8. Nythän todellisuus on kuitenkin se

      että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja
      Sinkut
      201
      723
    9. Kuka oli kuskina

      Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?
      Suomussalmi
      16
      723
    10. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      40
      656
    Aihe