Minusta on todella huvittavaa että naiset sekoaa heti ja uhriutuu kun mies ilmoittaa deittipalvelussa haluavansa normaalipainoisen naisen joka on tervettä ja normaalia.
Läskit laiskat sanon noin koska läski on laiskuutta ja saamattomuutta pääosin jos ei mitään sairautta ole se on oma valinta olla epäterveellinen ja epähaluttava ja siitä ei voi syyttää muita kuin itseään. Sairaalloista ylipainoa ei kuulu ihailla hehkuttaa tai väittää kauniiksi koska se ei ole.
Eikä naiset auta se että haukutte minut ja keksitte päästänne kaikkea. Te olette tässä se ongelma joka ei näe todellisuutta.
En edes katso tätä ketjua tämän jälkeen joten haukkumisenne on turhaa. Minä en hauku kerron totuuden.
Huvittavaa naiset
4
80
Vastaukset 4
- Anonyymi00001
Missä ne sekoaa. Luulis että vaan ohittavat sinut. Ja jatkavat elämäänsä.
- Anonyymi00002
Next ➡️
- Anonyymi00003UUSI
Uskomaton paskamyrsky jos miehellä on jotain vaatimuksia naiselle. Jos mies esim. kirjoittaa, että ei halua naista jolla on lapsia.
Naisilla voi sen sijaan olla pitkä lista vaatimuksia. - Anonyymi00004UUSI
Älkää sitten nimitelkö ylipainoisia naisia läskeiksi, se jos mikä osoittaa moukkamaisuutta.
Ylimääräisiä kiloja on itsellänikin mutta en ikinä hauku miehiä läskeiksi.
Koko elämäni olen tiennyt olevani ei haluttavan näköinen sellaisten miesten silmissä jotka vaan tuijottavat kiloja.
Koko ajan yritän pudottaa painoani, mutta en tee sitä kenenkään miehen vuoksi vaan itseni. Koska rakastan kaikista kiloistani huolimatta itseäni ja haluan elää terveempänä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2062042
Ei enää ulkoteltta ruokaa.
Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,491207Jos sussa toisessa on yhtään miestä
Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te1741092- 81976
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää56871- 100782
- 70781
Mitä eroavaisuuksia sinulla on
kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?77737Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.340678- 26671