Perussuomalaisten kannatus ilman rasisteja 6%

Valkoinen Voima puhdistaa Suomen 💪
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Rasisteja lienee Suomessa persujen verran?

Äänestä
  • Persuilla on myös alipuolueita, kuten sinimustat .

    Äänestä

Suomen Sisu sai holokaustin kieltämisen Petterin ohjelmaan.

Äänestä
  • Orpo on ollut Suomen Sisu -järjestön poliittisen vaikutusvallan alla.

    Äänestä

Ja sosialistinen demokraattinen Puolue on ilman sosialisteja 3% Puolue

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Valkoinen Voima puhdistaa Suomen 💪

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu