rastatupsusta

minulla olisi etuhiukset,muuten olen kalju,eli paljonko tälläisen tupsun rastoittaminen maksaisi? lyhenevätkö hiukset kun niistä tehdään rastat? voiko rastoja valkaista? kitoos.
1156
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hinnasta en osaa mennä sanomaan mitään, ite rastoitin joskus muinoin koko pään ja maksoi 500mk. Kyllä ne hiukset jonkun verran lyhenee, mulla tais pituutta lähtee n. 2cm..(?)
Valkaisustakaan en tiiä, mutta muuten kyllä värjäsin rastani.. ;) Imivät kuin sieni sitä väriä..meni 3 pakettia!

Kannattaa käydä kyselemäs eri kampaamoista, hinnat voi vaihdella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nimimerkki kirjoitti:

minulla olisi etuhiukset,muuten olen kalju,eli paljonko tälläisen tupsun rastoittaminen maksaisi? lyhenevätkö hiukset kun niistä tehdään rastat? voiko rastoja valkaista? kitoos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu