Ai että kun on mahtavaa. Vihdoin on tiedossa pari ryyppykaveria seuranani. Harvinaista herkkua. Ideana omata jännämies-laitapuolenkulkijamainen aura jota pelätään ja kunnioitetaan. Yksinäinen susi 🐺 , ei lammas ✋🐑 (vaikka porukassa oonkin). Valkkarista sais kyllä pään sekaisin 🤔. Pitää miettiä sitä vaihtoehtoa vielä. -💊-.
Tänää ryypätää,
Anonyymi-ap
18129
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Ei ehi,
aamupäivä meni syksyn hommissa ja
seuraavaksi ruokailu ja
yritän vielä pelastaa tänään yhden marjapensaan.
Löysin tukikepit.
Kun menee puskaan, pitää varautua suihkuun ja
punkkitarkastukseen.
Millaisella ihmisellä on aikaa ja rahaa dokata?
Unelmoida densan maineesta ja imagosta?
Mun rahat menee ruokaan.
Oletko varautunut viiltosuojilla,
koska densat puukottaa ja vasaroi toisiaan?
Ne väistyy viimeistään heti kun murahdan. Alottelin justiinsa yksikseni. Selvinpäin tonne ihmispaljouteen en mene. -💊-.
Navetan yläikkuna on rikki.
Se pitäisi hoitaa ennen talvea.
Tuutko kiipeämään huterille tikkaille,
ja riskeeraat siinä samalla elämäsi ja terveytesi?
Jos sinne laittais verkon ja nitojalla kiinni.
Juopon tuuri on todellinen. Silloin ei käy mitenkään vaikka horjahtaisi. Auton rattiin en silti lähtisi. -💊-.
Mieti ylipäätään sitä ottamista.
Jotain mietoa ettei tuu haikia huominen
Buustaa vähän pillereillä.
Muista ottaa tarpeeksi niin maailmasta tulee vähän parempi paikka kaikille.
Ainakin omalle väelle.
Päätä voi kivistää aamulla.
Kippis. Ryyppään kahvii. Mattopesulta tulin. 6 isoa mattoa, loppu kuivattelu tilat. 2 mattotelinettä, tulihan pestyä edes ne.
https://youtu.be/9twd20aefbY?si=crIs_v3eGANlrM5B
Yhä hengisä 👌. Mies alisti naista ja se oli fine with that. Multa meni rispektit sille jätkälle vaikka se olisin monsteri. Iha sama. Naiselle ilmeisesti ok. Moraali on ilmeisesti yliarvostettua.
Voi että, kun yks hippimuija palautui jostain syystä just nyt mun mieleen. Tälleen kän-nissä ja puut-teessa tuntuu että må rakastan sitä 😍. Haluisin niin sanoa sille sen päin naamaa. Mä tykkäsin siitä aina tosi paljon kun oltiin tekemisissä irl. Toivottavasti oltais nyt ees unissa, vihdoinkin. Tässähän ihan herkistyy... -💊-.
Aika moni on fine with that alistamisen suhteen. Mitä se kertoo ihmisistä?
Et sitten löydä väylää millä kertoa miltä tuntuu?
Hyvä jos ei gubbe koteloon tullu jos kävit aistimassa sekavia fantasioita esim sinun 👈lähipubissa eilen
Nainen rakastaa konflikteja. Koko ajan on oltava sotajalalla, joko toinen osapuoli tai molemmat. Kyllä mä aistin että kiinnostus oli molemminpuolista, ois vaan pitänyt viettää kahdenkeskisiä kaljailtamia sen kanssa ja paljastaa tunteensa. Kännin piikkiin 😉. -💊-.
Kävin mä ☪️🍕, kiitos kysymästä. Viina tappaa pöpöt joten ei tullu taaskaan ruokamyrkytystä. Se-xi ois mahtavaa mun kanssa 😗. Mua "nälättää". Ooks sä sinkku? -💊-.
ralli-uutisia kuka mennee autollaan mukkelis-malliksi taaskin autoissa, ei ollut ihan ohjauspyöeä hallussa.. kai.. tyypillistä Rally Finland aina sarttuu kun noita hyppyjä ja kovia nopwuksia...
mtv3 ja subtv lähwrrävär joakua reaaliaikaistakin kuvaa autojen sisiältä..
Helsingin kadullamakoilijat voisivat alkaa makoilemaan Suomen rallin teillä siten että ralliautot hyppisivät mäkien kohdalla niiden yli. Loppu on Herran hallussa 🛐🙏. -💊-.
Jos haluaa näyttää jännämieheltä niin ei pidä unohtaa silmälappua toisen silmän päällä. Se on jännämiehen merkki.