luuletteko idiootit

siellä kellää ollut sydäntä/silmiä päässä!!
677
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Munuaispiirakkaa ei Suomessa myydä eineksenä. Kanadasta en tiiä, ku en oo ollu.

1Äänestä
  • luulis sin tietävön että tor torilta saa kaiken näköstä ja temusta!!

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    luulis sin tietävön että tor torilta saa kaiken näköstä ja temusta!!

    Ei saa ainakaan IS- uutisia, eikä auki olevaa kiskaa. -sivu

    Äänestä

Mainoksissa just sanottiin, et nostetaan kissa pöydälle? Tapa toimia paljastaa lopulta sen, kenestä tulee se idiootti? Vai onko vain ymmärtämättömyydestä kyse?

Äänestä
  • Nostetaan vaan kissa pöydälle, se on hän joka kauan stalkannut ja sellaisen ihmisen kanssa en voi koskaan olla missään tekemisissä!

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Nostetaan vaan kissa pöydälle, se on hän joka kauan stalkannut ja sellaisen ihmisen kanssa en voi koskaan olla missään tekemisissä!

    "Ja niin Kissasta tehtiin Rusakko". -sivu

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

siellä kellää ollut sydäntä/silmiä päässä!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu