f**k the

Plääh. Eurooppalaisilla ei oo makua. No class at all. Lauran olis pitäny voittaa; paras biisi, ilman muuta.
1190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

suomalaisilla ei sitä makua ole
tai ainakaan niillä jotka valitsi lauran euroviisuihin. ihan paska biisi ja ruma tyylitön esiintyjä. 100000 vuotta jäljessä muuta eurooppaa
tämä lauran biisi kaikki muutkin suomen valikoimat euroviisukappaleet..
kannattais varmaan suomalaistenkin hieman seurata minkälainen musiikki on ens vuonna "muodissa".. niin voitais vaikka olla 10n parhaan joukossa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Europeans kirjoitti:

Plääh. Eurooppalaisilla ei oo makua. No class at all. Lauran olis pitäny voittaa; paras biisi, ilman muuta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu