Tämä palsta tuli vastaani vasta joku aika sitten enkä uskalla enää tapailla kerään, kun pelkään että se tyyppi olisi joku tänne "kaivatulleen" kirjoitteleva sekopää. Ennen tätä palstaa en tajunnut kuinka sekaisin osa ihmisistä on, vaikka vauva.fi olen joskus lueskellut. Rakastetuille ja kaivatuille tänne kirjoittelu ylittää täysin kykyni ymmärtää ihmisten hulluutta. Sitten kuvittelette että joku teidän ihastus vastailee teille, vaikka samanlaisia caseja voi olla Suomessakin useita. Wtf? Kerätkää itsenne!
En uskalla tapailla ketään
Anonyymi-ap
8117
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Varmaan kaivelee kun kirjoitellaan rakkaan kanssa täällä eikä välitetä yhtään sinusta
Vaikka niin sitten :)
Oon joskus miettinyt näitä aloituksia lukiessani että olispa kauheeta jos joku ajattelis niiden olevan mun kirjoittamia, koska joskus ne on samanlaisia kun oma tilanteeni. Oon miettinyt että jos joku ajattelis niin, niin eikö se olis lopulta itse se hullu? :D
Kannattaa myös kertoa näistä kirjoittelijoista oikeassa elämässa, niin tietää muutkin varoa joutumasta mihinkään suhteisiin näiden kanssa. Nimethän on tiedossa. Totaalinen laaja boikotti.
Tää. Mut kannattaa sitten olla 100% varma niistä nimistä, eikä maalittaa syyttä. En ois ikinä uskonut miten rumaa jälkeä tämmönen joutava jauhantasaitti voi saada, kun ihmisiltä tuntuu puuttuvan arvostelukyky ja järki päästä ihan kokonaan.
Niinpä. 100% varmaa tietoa👍
Kuka tulee lukemaan ikäväpalstaa jos ei kaipaile ketään. En mäkään mee tinderiä lukemaan kun en etsi seuraa.
Paitsi kiusaajat ja muut rollit. Ne tunkee kyllä.