T pitkästä aikaaa

Olisi kiva nähdä, edes liikenteessä .
7124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Et tunnistaisi, vaihdoin auto….

Äänestä

Tilaa taksi, ni saat loppuvuoden läskit ja hiilet mukana. -sivu

Äänestä

Otin talteen, tarkistetaan

Äänestä
  • Mitä otit talteen?
    Ja mitä tarkistetaan?

    Äänestä

  • Onks ratikkakuskilla ajokorttia, vai?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Onks ratikkakuskilla ajokorttia, vai?

    Mitä sinä höpiset?

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Mitä sinä höpiset?

    No lentoluvanko ne tarvii? Vai Vuoristoradan jarrumiehen tutkinnon?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olisi kiva nähdä, edes liikenteessä .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu