Vuonna 2020

Asia on jäänyt kesken…
Se syö elävältä….
773
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niin on mullakin miehellä. Mutta minkä sille enää voi.

Äänestä
  • En tiedä.

    Äänestä

  • Mitä kävi silloin?

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Mitä kävi silloin?

    Pakit tuli mutta tunteet ei laimene. Ikävä tilanne aina vaan.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Pakit tuli mutta tunteet ei laimene. Ikävä tilanne aina vaan.

    Miten Hawkilla pakitetaan? Kuuntelulaitteitten puolesta vaa kyselen.

    Äänestä

Vuodelta 2020 tai edeltävältä ajalta ei ole jäänyt tasan tarkkaan mitään kesken. Olleet, menneet ja kuopatut.

Äänestä

Operaattorin ongelma, ku haluu syöttää pelkkää vatsapalloo. -sivu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Asia on jäänyt kesken…
Se syö elävältä….

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu