Pirun outoa! Et koskaan esim syönyt mitään (saati että oisit tarjonnut vieraallesi), sitte muka lähdit krapulaisena ja nälkäisenä ajamaan ainaki viiden tunnin työmatkaa silmät ristissä 😅🤣 ja se nainen jonka raahasit yhtä aikaa sinne. Plus et välittänyt yhtään vaikka kaverisikin haukkuivat minua, päinvastoin nauroit mukana ja haukuit.
Se toinenkaan ei koskaan syönyt lukuunottamatta yhtä kertaa makkaraperunoita ja toista kertaa italianpataa. Avaruuaolioita varnaan ku ei syödäkään tartte, tosin tällä toisella kyl ylipainoa, mitä ihmettelen jos ei koskaan edes syö. No juustoa syö ainaki ku sitä varastaa ja pringles kanoja oli ainaki tainnut maistaa ja sitä rataa!!!
Olihan se käytös kyllä
Anonyymi-ap
3
110
Vastaukset 3
- Anonyymi00001
Taitavat olla oikeen elämän naatiskelijoita 🤔
- Anonyymi00002
Nauttivat siitä ku toinen kärsii, tahallaan toimivat niin että aiheuttavat toiselle kärsimystä ja sitte nauttivat työnsä tuloksista. Mutta kaikki pahin on tapahtunut vasta noiden juttujen jälkeen ku en ole enää tapaillut heitä.
- Anonyymi00003
Anonyymi00002 kirjoitti:
Nauttivat siitä ku toinen kärsii, tahallaan toimivat niin että aiheuttavat toiselle kärsimystä ja sitte nauttivat työnsä tuloksista. Mutta kaikki pahin on tapahtunut vasta noiden juttujen jälkeen ku en ole enää tapaillut heitä.
Nuo ihmiset eivät taida sitten olla tästä maailmasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "3701674- 1141256
- 1291201
- 1421079
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh25944- 111852
- 57611
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.168597Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i112537- 18510