Kyllä on kiva olla notkea!=) Joka kerran kun menen baariin ja teen siellä tanssilattialla Spagaatin on miehet heti kilpailemassa minusta!=) Ihana olla notkea!!
Olen tän sivun notkein=)
Spagaatti_Girl-77
51428
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllä olet kieltämättä aika notkea :)
Tosin kaveri oli liiankin notkea yhden kerran baarin tanssilattialla. Se jannu rupes vetämään spagaateja siinä lattialla ja oikein kunnolla.
Eipä mies muistanut seuraavana aamuna kunnes sanoin, oli ilme naurun veroinen.
mitä se kertoo 27 vuotiaasta naisesta joka yleensä aloittaa tämäntyylisen keskustelun ja oikein profiilikuvan kanssa? Jotain puuttuu jostain?
Niin en voi moittia, tosi nätti tyttöhän sinä olet, toivottavasti pääkoppa tosiaan on kunnossa...
Joo, ei tosiaankaan voi ihan kaikki olla kohdallaan, kun kaikki keskustelunaiheet näyttävät liittyvän tuohon samaan asiaan. Kivahan tuollaisen naisen kanssa voisi olla puuhastella, mutta jutut näyttävät olevan kymmenvuotiaan tasolla.
Ootko vähän huomionkipeä...
Jokaikinen keskustelu liittyy jollain tavalla sinuun jossä ylistät itsesi supernotkeaksi spagaattineidoksi... Luulisi ton ikäsellä olevan enemmän kuin kaksi aivosolua. Ja nekin taitaa olla spagaatissa :)
oon mäkin notkea, Ja ossaan tehdä spagaatin.Vasta synnytin esikoisen ja vielä pääsen hyvin spagaattiin.olen 26vuotta.