nyt jysähti kaasukentällä siperiassa

voip tulla kylmä talvi siperiassa.. putinin pitäisi lopettaa jo sotiminen tavalliset ihmiset kärsii putinin toilailusta..
4<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Putlerin pelikirjassa lukee ettei tavalliset tallaajat kärsi vaan nauttivat kun saavat uhrautua Putlerin unien puolesta.

2Äänestä

Snapsit, jos toisetkin, tuon uutisen jälkeen.

Äänestä

Kaunis uutinen.

Äänestä

Yeah

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

voip tulla kylmä talvi siperiassa.. putinin pitäisi lopettaa jo sotiminen tavalliset ihmiset kärsii putinin toilailusta..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu