Upea tyylikäs lady ja valloittava hymy!♥️
https://www.annakaisaikonen.fi/uutiset/mielipide-nyt-on-oikea-aika-toimia/
Olen nähnyt livenä ja on valloittava upea olemus!
https://www.annakaisaikonen.fi/uutiset/mielipide-nyt-on-oikea-aika-toimia/
Olen nähnyt livenä ja on valloittava upea olemus!
Vastaukset 9
Vanhimmat
On kaunis nainen, eroaa kokoomuksen muista naisista. Sellainen iloisen ja mukavan oloinen.
Puhenopeus on sitä luokkaa, että pata täyttyisi alta aikayksikön!
Niin? Mitä siitä siten??
Ei edusta skandinaavista naistyyppiä, ei mun makuun. Suomessa on aina palvottu eksoottisen näköisiä naisia ja tyypilliset Suomi-neidot on jotenkin vähän halveksittavia blondeja vaan. Sitten kun vaalea suomityttönen menee vähän ulkomaille, niin kyllä kysyntää riittää yllinkyllin, näin se vaan menee.
Siihen se sitten jääkin.Ei tiedä tuon taivaallista mistä puhuu ja jos puhuu niin ympäri pyöreitä. Ei ole ajan tasalla eikä ammattitaitoinen työssään,mihin on pestattu!
sitten vaan 👌👍 hommiin
Voi kun törmäisikin Annakaisaan jossain yökerhossa tai pubissa. Vaan eihän enää ole aikuisille tarkoitettuja parempaa pukeutumista edellyttäviä siistejä paikkoja kuten Helsingissä oli Marski, Hesperian yökerho tai legendaarinen Vanha Mastro. Juuri tuollaiseen paikkaan voisin Ikosen kuvitella jos kävisi viihteellä. Ja kyllä, menisin juttelemaan ja veisin parketillekin.👌
Et siis ole vielä nähnyt miten feministi raivoaa eduskunnan kyselytunnilla.
On riistänyt sen Multalalta. Mutta mitäs siitä, kokoomuslainen kun nauttii aina eniten toisen osattomuudesta.