Vitamiini liuskatki että joutuisin ostajan kokoajan uusia. Luuletteko etten huomaa!!! No jospa tois vähän järkeä teidänkin päähän ku niitä popsitte,vaikka teidän päihinne ei kyllä mikään tehoa! Ootte täysiä hulluja, sekopäitä, ääliöitä. Hukkis ja Mäkkis 🤣🤣🤣 Latvasta lahot!
Taas oli käyty tyhjentämässä
Anonyymi-ap
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kaksi täyttä liuskaa jäi eilen aamulla, nyt toisessa liuskassa oli enää kolme!!! Mun työpäivän aikana katosi ne sieltä!!!
Onko gubbe kyse ihan ns postimyyntikapseleista?
Käytti kaikki TOPSYTKIN ihme mies mc
Kalliita vitamiineja,ku ei oo mitään perus vaan niitä balance tabletteja. Siksi käyvät tyhjentämässä ku loppuu sitte äkkiä niin joutuu ostaa useammin lisää, menee enemmän siihenkin sitte rahaa.
Ja myös hämmentäen että muka ihmettelisin minne ne katoaa ja luulisin tulleeni hullusiksi. Sitä tuollaistaisten henkilöiden harrastamaan sumutusta se on! Tiedän tasan tarkkaan, joten ei en ihmettele, enkä luule, vaan tiedän mistä on kyse!!!!!!
Joten äijät turhaa hommaa, turhaa hommaa, ei niin mitään järkeä!