Tuttavani kertoi ystävättärensä miehestä, jonka kanssa hän jäi aina kahden iltaa istumaan sen jälkeen, kun kummankin puoliso oli vetäytynyt nukkumaan. Heistä oli mukavaa jutustella ja ottaa siinä samalla drinksuja. Sitten tämä tuttavani huomasi miehen olevan kiinnostunut hänestä muussakin mielessä. Niinpä hän hetken mielijohteesta päätti vietellä tämän. Ja se kävikin helposti: vähän imartelua, kehumista ja keimailua niin mies oli valmis seksiin. Kiinnijäämisen pelko toi sopivasti mukaan jännitystä. Jälkeenpäin he vannoivat toisilleen, ettei koskaan siitä puhuta kumppaneille. Niinpä siitä kehkeytyi kiihkeä salasuhde, jota ei kukaan osannut edes epäillä, vaikka aina ne yhteiset illanvietot päätyivät siihen, että nämä kaksi jäivät aina kahdestaan iltaa istumaan.
Tuttavani oli sitä mieltä, että mies kuin mies vastaavassa tilanteessa olisi iskettävissä. Miehet ovat valmiita pelkästä vaihtelun halustakin, kun tilaisuus tulee. Itse olen eri mieltä. Avioliitossa on jo jotain pahasti pielessä, jos muut naiset kiinnostavat ja saavat syttymään. Joka tapauksessa tuo oli todella ikävästi tehty toisia osapuolia kohtaan.
Tuttavani oli sitä mieltä, että mies kuin mies vastaavassa tilanteessa olisi iskettävissä. Miehet ovat valmiita pelkästä vaihtelun halustakin, kun tilaisuus tulee. Itse olen eri mieltä. Avioliitossa on jo jotain pahasti pielessä, jos muut naiset kiinnostavat ja saavat syttymään. Joka tapauksessa tuo oli todella ikävästi tehty toisia osapuolia kohtaan.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Sen voin sanoa ei ole.En ainakaan minä.Samoin ei kaikki naisetkaan ole.
Olen samaamieltä. Molemmissa uskollisiakin. Sivusta
Vain heikko luonteiset ja moraalittomat puolisot on vieteltävissä. He suhtautuvat kevyesti ihmissuhteisiin ja tunteisiin.
Ei kannata kuvitella, et kaikki olisi tilaisuuden tullen uskottomia.
Hyvä tilaisuus voi tehdä varkaan? Monen sattuman summa voi olla yhtä lailla häpeäpaalu myöhemmin? Jota voi olla itsessä vaikea ymmärtää, kun koki uhranneensa parhaimman ... elämänsä suhteen? Jollekin voi näinkin käydä ja sen tajuaa vasta sitten, kun on jo liian myöhäistä?
Jos on tarpeeksi naisellinen nainen (blondi, isot tissit jne.) niin eipä sitä moni mies pysty vastustamaan.
Ei isot tissit ole ainakaan minun juttu. Mutta nainen yleensäkin on Jumalan miehelle antama ilo ja onni. Moraaliset asiat ovat sitten eri asia. Pettäminen on aina väärin.
Mies, joka väittää ettei pidä isoista tisseistä valehtelee.
Sen voin sanoa että ei ole iskettävissä. Todella matalat testotasot,lipido lähes nolla. Ei vaikuta olipa nainen kuka tahansa,miten muodokas ,jne.Ei aiheuta toimenpiteitä.Sen verran löytyy selkärankaa että jos olisin jonkun kanssa suhteessa en pettäisi ketään koskaan!
Luultavasti keskusteluyhteys omien puolisoiden kanssa ei toimi ei vaikea huonosta suhteesta iskeä naistakaan