Eikös jo Marinin luo koittanut joku tunkeutua?

Oosko nyt sama jantteri asialla. Sarjatunkeutuja?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hieno kaveri...viiltelis ny vittu samalla kun tunkeutuu asuntoon niin asunnon omistajia. Ei olis mitään sitä vastaan jos kansanedustajat pelkää henkensä puolesta kun päätöksiä tekevät.

Pitäs tavallaan olla tuo tunkeutuminen täysin laillista kansanedustajien asuntoon. Tuohan on ihan vapaaehtoista ryhtyykö edustajaksi. Eihän noita paskoja nykyisin kukaan pakota tehtävään. Sais niinku mitä tilaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oosko nyt sama jantteri asialla. Sarjatunkeutuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu