Pahanilman linnun ainutta osaamista

Riikka Purra varoittaa Ranskan ylivelkaantumisen etenevän lopulta talouskriisiksi.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Yrittäisi nyt ensin tehdä jotain aiheuttamalleen Suomen talouskriisille ja bensan hintakriisille, niin sitten vasta sen jälkeen voisi ryhtyä muita osoittelemaan.

Äänestä

EU romahtaa pian ja alkaa sota sotien sota.

Äänestä
  • Sen takia Putin teitä käyttää, pahanilman lintuina, fixit paskaa suoltamassa.

    Äänestä

Ai, se onkin EUn vika kun Purra laittoi Suomen konkurssitilaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Riikka Purra varoittaa Ranskan ylivelkaantumisen etenevän lopulta talouskriisiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu