Maailma hiljeni kun Venäjä kiihdyttää iskuja?

Kunnioitus Putinia kohtaan selvästi kasvussa.
Lännen johtajat haluavat nyt keskustella
Putinin kanssa.Häntä ihaillaan edelleen suurvalta johtajana Usaa myöten?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihan hyvä provo, mutta kyllä Venäjän tapa lähettää ukkoja aaltoina suoraan konekiväärituleen ihmetyttää.
Syynä tuolle idiotismille on se, että rintaman kenraalit ja muut upseerit yrittää epätoivoisesti saada voittoja, kun tappion kohdatessa voi bosseparka saada Putinin määräämän kuulan kalloonsa.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kunnioitus Putinia kohtaan selvästi kasvussa.
Lännen johtajat haluavat nyt keskustella
Putinin kanssa.Häntä ihaillaan edelleen suurvalta johtajana Usaa myöten?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu