Syy tässä:
https://www.youtube.com/watch?v=46oJM9uAXXU
Rikollisvaltio , jossa rikollisia riittää, rajan takana.
https://www.youtube.com/watch?v=46oJM9uAXXU
Rikollisvaltio , jossa rikollisia riittää, rajan takana.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kukkuluuruu, täällä "venäjän botti!"
Ei sodalle! Rauha!
Ootko, Ano Turtianen?
Onko Putinilla komeat saatajan sarvet päässään,Ano Turtianen?
On se sotahulluus selvästi vähentynyt kun Venäjän datakeskukset ovat nurin.
Nehän ne tietenkin lietsoo tappamista eikä näe siinä mitään pahaa ja antavat ymmärtää että kaikki uskovat maailmassa kannattavat tappamista ja ovat sitä mieltä että vahvemman oikeudella mennään.
Täällä sama meno jatkuu, joten aloittaja on väärässä.
Kyllä sotahulluus on vähentynyt. Ei Venäjän datakeskukset Paavalin herjaamisen mitään vaikuta.
Putin on rikollinen, hän on syyllinen ties kuinka moniin rikoksiin. 100.000 rikosta hän on ylikin tehnyt ollessaan osallisena antamiinsa murhakäskyihin.
Kiitos kommentistasi, olisipa kaltaisiasi enemmän!
https://www.youtube.com/watch?v=T3akMPZwO-k
Salava Ukraiana!
Siinä hän on lopunaikojen näyttelijä. Hänen siviiliammattikin oli näyttelijä, että kenellekään ei jäisi epäselväksi se mikä hänen roolinsa on tässä lopunaikojen näytelmässä?
saatanan kätyrit ampuvat ohjuksia Kiovsan, hirttotuomio ohjuksia ampuneille?
Hirttotuomio tai kuolema jollakin muulla tavalla. Näitä ei tule koskaan unohtaa jättää rankaisematta?
Mutta Trump jättäisi Putinin tekemät ja niihin syllistyneenä murhat rankaisematta.
Aamen, Trump on mikä on, hyvä Israelille, mutta valheen lapsi, sääli sinänsä, Trump ärsyttää, mutta tekee oikeitakin asioita , kuten Iranin ydinaseet tuhosi, se on tosi hyvä asia.
Tuhosi ydinaseet mitä ei koskaan ole ollutkaan.
Sentään tyttökoulun sai tuhottua.