Nyt on vuotanut suurena salaisuutena tietoon että Mira luoti olisi itse pyytänyt järjestäjiä sijoittaan hänet havumajaan tämän komean nuoren miehen kanssa. Ja tottakai tämän nuori mies kuvitteli että mirha on tietenkin pippelin tarpeisiin tarpeessa ja yön mittaan hän alkoikin kavuta ja Miran päälle mutta sitten tapahtuu jotakin järkyttävää Miran hengitys haisi kuin olisi syönyt muutaman viikon vanhan kissan raadon hirvittävä löyhkä. nyrkkeilijä tajusi että hän ei kykene tähän no kuitenkin hän yritti järjestää miralle jotakin mukavaa niin hän vei minun käden seisovalle elimelleen. Sitten he kuitenkin seuraavan yön viettivät tässä samaisessa havumajassa kaikessa rauhassa. Tämä käsi tän nuorukaisen elimellä on lumonnut miraparan elämän loppun 10 vuodeksi ja hän on kerännyt ympärilleen ihailija kerho joka tiedustelee tai jota hän tiedottaa siitä hirvittää mahtavasta kokemuksesta minkään pääsi elämässään kokemaan myöskin Vesala jopa yöllä soittaa hänelle ja kysyy näistä kokemuksista lisätietoja Samoten tämä yökylässä toimittaja on erittäin hanakka asian perään. Tämä kokemus miralla on ollut valtava ja sitä kautta hän on saanut valtavan ystäväpiirin joka nauttii ja käyttää tätä elintä objektina tyydytyksessään. Naiset puhuu tässä yhteydessä häpeän siirrosta jotenkin tuntuu oudolta ja pohtiessani asiaa ymmärsin että nainen hän joutuu läpi elämänsä käymään kauppaa tällä omalla sukupuolielimellä ja naisten mielestä se on tietenkin häpeällistä. Ja kun mies odottaa sukupuolista kiinnostusta niin se tarkoittaa että miehen olisi kannettava osa tästä häpeästä. tässä kaiken saa yksinkertaisuudessaan on kysymys. Monilla aikuisilla miehillä on lähes ikävä kokemus siitä kuin testosteroni hormonihoidolla poistetaan elimistöstä se aiheuttaa aika vastenmielisiä asioita muun muassa nainen muuttui äärimmäisen vastenmieleksi. Tuskin semmoinenkaan tilanne tilanne oli kovin mieleen naisille vaikka puhutaan tai syyllistetään miestä seksuaalisesta haluista.
Eräs lyhytaikainen suhde Miran kanssa
Anonyymi-ap
689
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
onko nyt viha pääl ku ami ei ottanut transulta suihin
Nyt vaaditaan todisteita, eikä mitään muunneltua totuutta, joka enemmän venäläisiltä opittua? Ei aleta hölmöilemään asioilla, jotka ovat vakavia juttuja monille naisille. Valheet ja propaganda vie vain syvemmälle suohon.
Onko kohtuullista että valtion varoja käytetään tämmöiseen asiaan jossa tutkitaan erään naisen kikkelin kokeilua vaikka siinä nyt saattaa olla vähäsen väkivaltaakin mut matkassa niinku yleensä parisuhteisiin kiihkeä miehen kanssa liittyy feministit eivät elä todellisessa maailmassa ei maailman tällä lailla tällainen
Eiköhän tässä Mira omasta puolesta ole syntynyt suotanut aika paljon muunneltua totuutta hän on kertonut että mies runkkasi hänen päällä ja hän on kertonut että mies runkkasi hänen vieressä ja sitten kuitenkin seuraavan yön ne viettivät sovussa siellä samassa havumajassa kyllähän tässä on aika paljon outoja juttuja joka viittaavat kyllä paksusti raskaaseen valehteluun
Kukaan ei lähde tyhjän takia oikeuteen silmätikuksi, koska Suomen oikeuslaitos tunnetusti vähättelee raiskauksia, lähtee pahantekijäm puolelle, uhri joutuu nolatuksi joutuessaan vastaamaan kaikkiin nöyryyttöviin kysymyksiin.
Ei varmasri ole pyytänyt, tuottaja järjestää. Nykyään sijoitetaan suvakkimaisen ajattelun mallilla naiset ja miehet samaan. On yhteisiä vessoja, naiset ja miehet sekahuoneissa armeijassa, sairaalassa, pukuhuoneissa ym.