Miksi kärsimättömyys huono

Miksi malttamattomuus ja massapostitus sekunnin välein on huono asia? Miksi miehiä ei kiinnosta jos pyöreyteni johtuu osittain kärsimättömyydestä, lyhytjänteisyydestä ja jatkuvasta hyvän saamisesta(namit ja makea siideri).
1246
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Valitettavasti eilen kun lähetin viestiä tänne, kone näytti lähetyksen jälkeen erroria, joten näin ollen todellakin uskoin, että viesti ei koskaan tulisi näkymään tällä sivulle. Noh, näin kävi ja useamman kerran. Moka mikä moka, tapahtunut jo, en valitettavasti sitä pysty korjaamaan.
Kiitos todella "rakentavasta" kritiikistä, mistä pyöreyteni johtuu, sinä tunnetkin minut niin hyvin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pyöreähkö kirjoitti:

Miksi malttamattomuus ja massapostitus sekunnin välein on huono asia? Miksi miehiä ei kiinnosta jos pyöreyteni johtuu osittain kärsimättömyydestä, lyhytjänteisyydestä ja jatkuvasta hyvän saamisesta(namit ja makea siideri).

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu