Auuts!TripleX!

Mikä ihme on sen biisin nimi/esittäjä, joka XXX:ssä (eka) soi taustalla kun Xander kohtaa venäläisen naisen yökerhossa? Aiiiivan upea menobiisi!
3230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin, se biisi on joko Moby:n Landing tai Orbitalin Technologicque park.
En ole varma kumpi kun en ole nimenomaista leffaa katsonut vähään aikaan, mutta arvelisin Orbitalia.

Äänestä
  • Iiiso kumarrus Sinulle Kyra Marie! Etsin tietoa netistä ja siellähän nimenomaan sanottiin että ehdottamasi Orbitalin biisi soi taustalla nightclub-kohtauksessa. :) Erityisen kivaa päivänjatkoa sinulle :).

    Äänestä

  • Jeah!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spiral1 kirjoitti:

Mikä ihme on sen biisin nimi/esittäjä, joka XXX:ssä (eka) soi taustalla kun Xander kohtaa venäläisen naisen yökerhossa? Aiiiivan upea menobiisi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu